Kontakt

Her finner du mailadresser og telefonnummer til barnehagen, daglig leder og de ulike avdelingene. Ta gjerne kontakt med oss dersom du har spørsmål.

Postadresse: Tranbylia 5
Besøksadresse: Tranbylia 5
Postnummer: 3408
Poststed: TRANBY
Kommune: LIER
Fylke: BUSKERUD

Orgnr: 983770193

Telefon: 32243850

Mobil: 92458948


 

Daglig leder                                                                                                                                                                                   
Elisabeth Lie Nordgaren                                                                          
Telefon: 32243850                                                                                 
Mobil: 924 58 948                                                                                    
E-post: post@tranbybarnehage.no

Styrerassistent                                                                                    
Cathrine Fredriksen                                                                                
Telefon: 32243850                                                                                   
Mobil: 906 17 677                                                                                  
E-post: cathrine@tranbybarnehage.no 

Nøtteliten
Mobil: 908 05 092
Pedagogisk leder: Anette Johansen
E-post: anette@tranbybarnehage.no / notteliten@tranbybarnehage.no 

Humla                                                                                                  
Mobil: 907 53 419                                                                                  
Pedagogisk leder: Kristin Berge                                                               
E-post: kristin@tranbybarnehage.no  / humla@tranbybarnehage.no 

Hakkespetten
Mobil: 906 25 780
Pedagogisk leder: Brith Johansen
E-post: brith@tranbybarnehage.no / hakkespetten@tranbybarnehage.no          

Maurtua
Mobil: 906 23 375
Pedagogisk leder: Karianne Hoel
E-post: karianne@tranbybarnehage.no / maurtua@tranbybarnehage.no 

Blåveiskroken
Mobil: 904 74 239
Pedagogisk leder:
Ane Moss Rambøl og Razia Aslam
E-post: ane@tranbybarnehage.no / razia@tranbybarnehage.no / blaaveiskroken@tranbybarnehage.no 

 

 

 

 

Besøksadresse

Tranby Barnehage
Tranbylia 5
3408 TRANBY

Postadresse

Tranby Barnehage
Tranbylia 5
3408 TRANBY

Telefon

Hovednummer:32 24 38 50
Nøtteliten:908 05 092
Humla:907 53 419
Blåveiskroken:904 74 239
Maurtua:906 23 375
Hakkespetten:906 25 780
Skolegruppa:32 24 38 50
Administrativ leder:924 58 948